Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdził, iż jest prowadzone śledztwo w sprawie fałszowania podpisu na kartach zgonów, ale nie ma ono nic wspólnego z nieprawidłowościami, do jakich mogło dochodzić na SOR-ze placówki. Takie insynuacje pojawiły się w przestrzeni medialnej.