Fałszywe podpisy i zagubiona pieczątka w prosektorium Szpitala Południowego. Co tak naprawdę bada prokuratura?

1 godzina temu
Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdził, iż jest prowadzone śledztwo w sprawie fałszowania podpisu na kartach zgonów, ale nie ma ono nic wspólnego z nieprawidłowościami, do jakich mogło dochodzić na SOR-ze placówki. Takie insynuacje pojawiły się w przestrzeni medialnej.
Idź do oryginalnego materiału