Groźny incydent w Łodzi. Podszedł do auta i sięgnął po siekierę

3 godzin temu

40-letni Ukrainiec zaatakował siekierą auto

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w piątek 26 czerwca na ul. Pabianickiej w Łodzi.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 40-letni obywatel Ukrainy podszedł do pojazdu Honda, w którym siedział jego właściciel, otworzył drzwi, zabrał z wnętrza pojazdu siekierę i przy jej pomocy zniszczył tylną szybę samochodu. Mężczyzna został ujęty przez postronne osoby, a następnie przekazany policjantom, którzy przybyli na miejsce

- mówi podkom Maksymilian Jasiak, Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jaki był motyw działania 40-latka? Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji w Łodzi.

https://tulodz.pl/na-sygnale/przechodnie-przecierali-oczy-ze-zdumienia-nagi-mezczyzna-spacerowal-po-centrum-lodzi/o6VEQrNgM2L7EIQH56zw
Idź do oryginalnego materiału