Kompletnie pijana wsiadła za kółko. Przerażający wynik kontroli pod Ostrołęką

5 godzin temu
To mogło skończyć się tragicznie. Ostrołęccy policjanci, którzy podczas weekendu prowadzili wzmożone kontrole trzeźwości na drogach, zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialną kobietę. 36-latka wsiadła za kierownicę samochodu, będąc w stanie głębokiego upojenia alkoholowego.
Idź do oryginalnego materiału