Ktoś ukradł koparko-ładowarkę z posesji. Właściciel prosi o pomoc

3 godzin temu
Nietypowa kradzież w RaszynieZ dostępnych informacji wynika, iż między godziną 1:03 a 1:05 z ulicy Strumykowej wyjechała skradziona koparko-ładowarka marki JCB. Według opisu pana Piotrka na facebookowej grupie, sprzęt mógł przemieszczać się w kierunku ulicy Falenckiej, dlatego szczególnie osoby mieszkające w tej okolicy są proszone o sprawdzenie nagrań z monitoringu i wideorejestratorów.– Czy ktoś z Was posiada monitoring domowy lub wideorejestrator samochodowy, który mógł zarejestrować gwałtownie przejeżdżającą koparkę w tych godzinach? Może ktoś wracał wtedy do domu i zauważył coś podejrzanego? Każde nagranie i każda informacja są dla nas na wagę złota! - apeluje o wsparcie pan Piotr.Trwa ustalanie okolicznościSprawą zajmują się funkcjonariusze z Raszyna. Jak wynika z przekazanych informacji, prowadzone są czynności operacyjne mające na celu ustalenie sprawców oraz odzyskanie skradzionego sprzętu.Służby apelują o zachowanie czujności i zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w sprawie.Osoby posiadające jakiekolwiek nagrania lub informacje proszone są o kontakt pod numerem telefonu 509 802 081 lub bezpośrednio z policją.Czytaj też:
Idź do oryginalnego materiału