Grozili pracownikom ochrony w centrum handlowym. Dwie osoby zatrzymane

4 godzin temu
Dwóch mężczyzny zatrzymała w czwartek po południu krakowska policja w związku z groźbami wobec pracowników ochrony w centrum handlowym. Agresorzy mieli przy sobie niebezpieczne przedmioty. Mundurowi wystosowali apel do osób, które mogły zostać pokrzywdzone w tym zdarzeniu.
Idź do oryginalnego materiału