Niegospodarność i pół miliona złotych. Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. Warszawskiego Szpitala Południowego
Zdjęcie: Foto: Leszek Szymański/PAP
Niegospodarność, naruszenie zasad przyjmowania na SOR, fałszywe faktury i niedopełnienie obowiązków przez pracowników warszawskiego ratusza, odpowiedzialnych za nadzór nad Warszawskim Szpitalem Południowym – tego dotyczyć będą śledztwa wszczęte przez prokuraturę.

3 godzin temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·