Niegospodarność i pół miliona złotych. Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. Warszawskiego Szpitala Południowego

3 godzin temu
Zdjęcie: Foto: Leszek Szymański/PAP


Niegospodarność, naruszenie zasad przyjmowania na SOR, fałszywe faktury i niedopełnienie obowiązków przez pracowników warszawskiego ratusza, odpowiedzialnych za nadzór nad Warszawskim Szpitalem Południowym – tego dotyczyć będą śledztwa wszczęte przez prokuraturę.
Idź do oryginalnego materiału